30.3.2019

10:4 pro mladé

Na první utkání po zimě se nás na hřiště Slovanu Záblatí sešlo 12 natěšených fotbalistů.

Rozdělení tak jako vždy trochu nepřiměřené, ale co už s tím neděláme. Někdo prohlásil hrajeme Sokolovna proti Kaštanům . První letošní hattrick se podařilo vsítit mi a potom následoval další od Gříba. Na to Gříbo prohlásil jak já miluji ty venkovní fotbaly. První poločas byl velmi vyrovnaný i když prvních deset minut hráli mladší o jednoho borce méně, protože Gříbo plnil ještě manželské povinosti tak se opozdil. Poločas skončil za stavu 5:4 pro mladší, ve druhém to už byl koncert promarněných šancí starších i tři na jednoho nebyli schopni proměnit. A tak se to trošku rozhádalo a to k venkovnímu fotbalu patří. A když se mi podařilo chytnout jednu z mnoha šancí Mirka Kovaříka tak jsem jenom slyšel já ho zabiju a to byl impuls pro mě vypadnout z brány , aby si Mirek mohl dát taky gól. A to se mu i dnes povedlo. Ještě si pamatuji hlášku od Mazura takový velký kluk jsi a ty se bojíš balónu ( to patřilo Romanovi Boczkovi, když jsem vystřelil na bránu a on uhnul, při tom nemám střelu.)