5.4.2019

7 : 6 pro mladé

Na druhé venkovní utkání se sešlo 14 borců, kteří na tvrdém terénu předvedli na svůj věk pohledný fotbal. Při rozdělování se do týmů se začali dít už věci nevídané. Kamil chtěl hrát za mladší , ale Rosťa mu tak nějak „slušně“ řekl , že postiženého v týmu nechce a tak se Kamil poroučel k týmu starších. Mezitím Rosťa vypustil několikrát dlouze ze sebe plyn,který mu měl pomoci k lepšímu výkonu a taky že jo. Na začátku zápasu Ivoš prohlásil dáme jim rychle tři góly ať je klid. A na hřišti opravdu se tři góly rychle vsítili ale do sítě mladších. Tal přesně naopak jak jsme měli v taktickém plánu. Při jednom gólu si málem Jenda zamotal své nohy,jako by nebyly ani jeho. V prvním poločase se podařilo mladším vsítit dva góly a za stavu 5:2 pro starší se měnily strany . Ze strany starších se začali ozývat hlasy já jsem se vůbec nezpotil , dáme jim prostě takové nesportovní chování vůči mladším 🙂 . A to asi mladší nabudilo natolik že se hra vyrovnala i skóre a mezi staršími to začalo jiskřit. Taková ta výměna názorů ty jsi kok.t jak to hraješ atd. . V druhém poločase se objevila na tribuně rodinka Kamila Kohana( asi jim o poločase volal jak je jeho tým dobrý) a to už se Kamilovi ani jeho týmu nedařilo. Kamilova žena prohlásila že se diví proč sedí v pátky doma, když na fotbale starých si užije tolik legrace. Dnes jsme docela měli i přesné pasy na Lumíra cca 20 metrů od něho tak vždy mohl ukázat jak umí za balónem sprintovat 🙂 . Mladším se podařilo zápas otočit na svou stranu gólem který vsítil Rosťa B. ,byl tak šťastný že si chtěl plácat i s týmem starších , ale u nich nepochodil. Tak snad se podaří uspět týmu starších příští týden….